Naturhouse recenze

UŠETŘI, KDE SE JEN DÁ

Naturhouse recenze

Natur house recenze

Když jsem navštívila webové stránky hubnuti-zdrave.cz poprvé, tak jsem si řekla “ konečně pořádná stránka“. Dovolte mi menší úvod.

Metoda NATUR HOUSE:

Jde o osoního výživového poradce (zdarma). Jedná se o dlouhodobou spolupráce a cílem je snížit Vaší tělesnou váhu, kde Vám také nabízí široký sortiment NATUR HOUSE produktů (doplňků stravy).

Doplňky stravy jsou vyráběny z výtažků rostlin, které jsou vyrobeny tak, aby Vám pomohly se zbavit problémů a pomáhájí Vám o sebe lépe pečovat. Pokud budete užívat doplňky stravy NATUR HOUSE a k tomu přidáte pohyb, čeká Vás týden co týden menší číslo na Vaší váze.

Co Vám NATUR HOUSE nabízí?

Dietetické poradenství zdarma, pestré a chutné jídelníčky na míru, exkluzivní produkty na bázi bylin, profesionální a motivující přístup a výživové poradenství pro zlepšení stravovacích návyků.

O stránce:

Nejvíce mne zaujaly recepty, které se vždycky hodí. Můžete si vybrat jestli chcete snídaně, polévky, obědy nebo večeře, saláty, dezerty a další (vše dietní). Dále tam naleznete co je metoda NATUR HOUSE, pobočky, nebo příběhy spokojených klientů.

Líbí se mi i proces metody, kde Vám vysvětlí jak proces probíhá. Jako první máte schůzku s Vaším poradcem, kde Vás zváží (vysvětlují tam, že potřebují znát Váš poměr vody a tuku v těle). Dále máte každý týden schůzku, kde Vám sestavují jídelníček. Za týden můžete zhubnout 0,5 – 1 kg, pod podmínkou, že budete dělat vše správně. Velké plus má u mě fáze stabilizace, v které s naučíte jak si svou váhu udržet.

Jednoduše vysvětleny pojmy týkající se hubnutí, i otázky k metodě ( například : jak se objednat ke konzultaci?, budou mi chutnat dietní jídla?, …).

Stránka Vám nabízí i BMI kalkulačku, kde si spočtete svou váhu. Je nutné si uvědomit, že nezáleží jen na BMI, ale i na postavě, takže to berte jen jako statistický nástroj.

Za mě získává NATUR HOUSE hodnocení kladné. Dobrá práce.

 

Sdílej s kamarády...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Sdílej s kamarády...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

No Comments

Leave Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>