Zásnubní a snubní prsteny od výrobce

UŠETŘI, KDE SE JEN DÁ

Zásnubní a snubní prsteny od výrobce

Existuje řada způsobů, jak krášlit  své tělo. K těm nejznámějším bezesporu patří nošení šperků a různých modníc doplňků. Mezi nejběžněji používané šperky patří především naušnice, prsteny a řetízky. Jsou ale také šperky, které mají svůj specifický význam. Podle nich se pozná, co zrovna daný člověk prožívá. Víte, o čem je řeč?

Jsou to zásnubní a snubní prsteny. Zkušenému oku je na první pohled jasné, o co se jedná. Zásnubní prsten totiž není totéž jako prsten snubní. V jakých detailech se tyto dva zdánlivě stejné prsteny liší si povíme v některém z dalších článků. Nyní vám chceme představit kolekci snubních prstenů společnosti Retofy.

 

Snubní prsteny s vysokým podílem ruční práce

Originální design a ruční výroba – to je to, co odlišuje snubní prsteny Retofy od běžných tuctových snubních prstenů. Existují v zásadě dvě kategorie snubních prstenů – ty, které jsou osázené některými z drahých kamenů (většinou to jsou brilianty nebo zirkony) a ty, které jsou hladké. Bez těchto drahých kamenů. V obou těchto variantách nabízí společnost Retofy široký výběr všech možných modelů a řad.

V segmentu dražších snubních prstenů je modelová řada snubních prstenů, která je používána také jako velice výhodná investice do budoucnosti. V čase totiž drahé kameny a výrobky z nich neztrácejí svojji hodnotu. Naopak se ukazuje, že hodnota šperků časem výrazně roste.

Ať už si vyberete jakýkoli prsten z produkce Retofy (a nemusí to bý nutně prsten zásnubní nebo snubní), přejeme vám hodně štěstí třeba ve společném životě.

Zásnubní a snubní prsteny od výrobce

(1 rate)