Zásnubní a snubní prsteny od výrobce

UŠETŘI, KDE SE JEN DÁ

Zásnubní a snubní prsteny od výrobce

Existuje řada způsobů, jak krášlit  své tělo. K těm nejznámějším bezesporu patří nošení šperků a různých modníc doplňků. Mezi nejběžněji používané šperky patří především naušnice, prsteny a řetízky. Jsou ale také šperky, které mají svůj specifický význam. Podle nich se pozná, co zrovna daný člověk prožívá. Víte, o čem je řeč?

Jsou to zásnubní a snubní prsteny. Zkušenému oku je na první pohled jasné, o co se jedná. Zásnubní prsten totiž není totéž jako prsten snubní. V jakých detailech se tyto dva zdánlivě stejné prsteny liší si povíme v některém z dalších článků. Nyní vám chceme představit kolekci snubních prstenů společnosti Retofy.

 

Snubní prsteny s vysokým podílem ruční práce

Originální design a ruční výroba – to je to, co odlišuje snubní prsteny Retofy od běžných tuctových snubních prstenů. Existují v zásadě dvě kategorie snubních prstenů – ty, které jsou osázené některými z drahých kamenů (většinou to jsou brilianty nebo zirkony) a ty, které jsou hladké. Bez těchto drahých kamenů. V obou těchto variantách nabízí společnost Retofy široký výběr všech možných modelů a řad.

V segmentu dražších snubních prstenů je modelová řada snubních prstenů, která je používána také jako velice výhodná investice do budoucnosti. V čase totiž drahé kameny a výrobky z nich neztrácejí svojji hodnotu. Naopak se ukazuje, že hodnota šperků časem výrazně roste.

Ať už si vyberete jakýkoli prsten z produkce Retofy (a nemusí to bý nutně prsten zásnubní nebo snubní), přejeme vám hodně štěstí třeba ve společném životě.

No Comments

Leave Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>