Naturhouse recenze

UŠETŘI, KDE SE JEN DÁ

Naturhouse recenze

Natur house recenze

Když jsem navštívila webové stránky hubnuti-zdrave.cz poprvé, tak jsem si řekla ” konečně pořádná stránka”. Dovolte mi menší úvod.

Metoda NATUR HOUSE:

Jde o osoního výživového poradce (zdarma). Jedná se o dlouhodobou spolupráce a cílem je snížit Vaší tělesnou váhu, kde Vám také nabízí široký sortiment NATUR HOUSE produktů (doplňků stravy).

Doplňky stravy jsou vyráběny z výtažků rostlin, které jsou vyrobeny tak, aby Vám pomohly se zbavit problémů a pomáhájí Vám o sebe lépe pečovat. Pokud budete užívat doplňky stravy NATUR HOUSE a k tomu přidáte pohyb, čeká Vás týden co týden menší číslo na Vaší váze.

Co Vám NATUR HOUSE nabízí?

Dietetické poradenství zdarma, pestré a chutné jídelníčky na míru, exkluzivní produkty na bázi bylin, profesionální a motivující přístup a výživové poradenství pro zlepšení stravovacích návyků.

O stránce:

Nejvíce mne zaujaly recepty, které se vždycky hodí. Můžete si vybrat jestli chcete snídaně, polévky, obědy nebo večeře, saláty, dezerty a další (vše dietní). Dále tam naleznete co je metoda NATUR HOUSE, pobočky, nebo příběhy spokojených klientů.

Líbí se mi i proces metody, kde Vám vysvětlí jak proces probíhá. Jako první máte schůzku s Vaším poradcem, kde Vás zváží (vysvětlují tam, že potřebují znát Váš poměr vody a tuku v těle). Dále máte každý týden schůzku, kde Vám sestavují jídelníček. Za týden můžete zhubnout 0,5 – 1 kg, pod podmínkou, že budete dělat vše správně. Velké plus má u mě fáze stabilizace, v které s naučíte jak si svou váhu udržet.

Jednoduše vysvětleny pojmy týkající se hubnutí, i otázky k metodě ( například : jak se objednat ke konzultaci?, budou mi chutnat dietní jídla?, …).

Stránka Vám nabízí i BMI kalkulačku, kde si spočtete svou váhu. Je nutné si uvědomit, že nezáleží jen na BMI, ale i na postavě, takže to berte jen jako statistický nástroj.

Za mě získává NATUR HOUSE hodnocení kladné. Dobrá práce.

 

No Comments

Leave Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>